Strona główna1 » Artykuły2 » PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

 


Jest kilka chwil wyjątkowo ważnych, momentów, które zasługują na miano przełomowych. Bez wątpienia należy do nich ten, który pieczętuje podjętą decyzję o wspólnym życiu.

 

Zaręczyny...
 
 

Złoty pierścionek zaręczynowyDwoje ludzi postanawia połączyć ścieżki swoich losów i od tej pory kroczyć jedną, dużo szerszą drogą. Co czyni tę chwilę tak doniosłą? Świadomość, że nic nie będzie już wyglądać tak samo i niezachwiana pewność, że przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Należy więc zadbać o odpowiednią oprawę i uświetnić oświadczyny w należyty sposób. Oprócz bukietu kwiatów przyszłego pana młodego czeka nie lada wyzwanie… wybór pierścionka zaręczynowego, który powinien godnie ozdabiać dłoń wybranki. Jaka biżuteria będzie właściwa…? Pierścionek z żółtego złota, czy białego?

 

Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią czy z brylantem

 

Podobno najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, ale oprócz nich jest przecież nieprzebrana ilość różnego rodzaju kamieni szlachetnych – szafiry, rubiny, szmaragdy, topazy, akwamaryny, tanzanity, granaty i wiele innych. Oprócz tych kamieni naturalnych możemy znaleźć ich odpowiedniki w kamieniach syntetycznych. Co najlepiej będzie wyglądało na palcu i oddawało wiernie charakter pani serca. Pierścionek z cyrkoniami, czy z brylantem, na co się zdecydować…? Na nieskazitelną elegancję, czy subtelny urok luksusu?

Należy tutaj również zaznaczyć, że brylant brylantowi nie równy. Decydując się na zakup pierścionka zaręczynowego z brylantem należy wziąć po uwagę jakość kamienia. Ocenić ją można według zasady 4C: carat (jednostka masy), colour (barwa), clarity (czystość), cut (szlif). Właśnie na podstawie konfiguracji powyższych parametrów możemy ocenić jakość i  poznać ostateczną cenę kamienia. Warto również zapamiętać, żekażdy brylant jest diamentem, lecz nie każdy diament jest brylantem.

Wielu Panów decyduje się również na zakup pierścionka zaręczynowego z cyrkonią. Obecnie producenci cyrkonii dbają bardzo o ich jakość, nawet do tego stopnia, że niektóre z nich są piękniejsze niż brylanty o niższych parametrach. Dlatego też należy się zastanowić, czy warto zdecydować się na pierścionek z brylantem, czy może z najlepszej jakości cyrkonią.


W ofercie FOR YOU Biżuteria Sklep online każdy mężczyzna znajdzie ogromny wybór wszelkiego rodzaju niepowtarzalnych, najpiękniejszych złotych pierścionków zaręczynowych, ze specjalnie wyselekcjonowanymi kamieniami, a wśród nich z pewnością taki, który przypadnie do gustu tej jedynej, najwspanialszej kobiecie – przyszłej żonie.

 

BIŻUTERIA AUTORSKA

PIERŚCIONKI

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE

ZAWIESZKI

KOLCZYKI

BRANSOLETKI

BLOG

PROJEKTOWANIE BIŻUTERII

 


Przejdź do strony głównej