Strona główna » Blog » Projektowanie biżuterii

Projektowanie biżuterii


Dla kogo są projekty indywidualne?

Projekty indywidualne są dla osób które szukają biżuterii oryginalnej i wyjątkowej, innej i niespotykanej. Jest to najbardziej ekskluzywna forma posiadanej biżuterii, gdyż zdobywamy tym sposobem biżuterię o jakiej marzymy.

 

Ile trwa przygotowanie projektu wraz z wykonaniem gotowej biżuterii?

Cały proces rozpoczyna się w chwili otrzymania pierwszej wiadomości od klienta: analizujemy jego potrzeby, oczekiwania, w razie potrzeby prosimy o sprecyzowanie, podanie szczegółów. Następnie ustalamy zakres prac, sprawdzamy dostępność materiałów, kamieni i ustalamy czas, jaki potrzebujemy na wykonanie projektu oraz gotowej biżuterii.

Prosty projekt to 5 – 8 lub nawet 12 godzin pracy projektanta, te bardziej skomplikowane to kilka dni, a nawet kilka tygodni pracy. Przygotowanie projektu, wykonanie wizualizacji, wysyłka do klienta, przeanalizowanie wiadomości zwrotnej z ewentualnymi uwagami, naniesienie zmian na projekt, wysyłka do zamawiającego … i tak do momentu akceptacji przez klienta ostatecznej wersji projektu.

Projektowanie biżuterii

Kolejnym etapem jest symulacja wydruku oraz wydruk prototypu zamówionej biżuterii na drukarce w technologii 3D. Jest to dotychczas jedna z najlepszych technologii, dokładnie odwzorowująca wszystkie szczegóły projektu. 

Projektowanie biżuterii - symulacja wydruku 3D
Projektowanie biżuterii - symulacja wydruku


Nasza drukarka charakteryzuje się szybkim czasem wydruku i wysoką rozdzielczością, co oczywiście ma znaczący wpływ na jakość wydruku. Już po kilku godzinach możemy cieszyć się wykonanym modelem, który w późniejszym etapie posłuży do stworzenia kopii w złocie. Nasza firma współpracuje z jednym z największych producentów złotej biżuterii w Polsce, zaopatrzonym w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia jubilerskie, dzięki czemu efekt końcowy produktu jest perfekcyjny.
 

Projektowanie biżuterii - wydruk 3DProjektowanie biżuterii - modele 3D


Jaki jest koszt przygotowania projektu?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Koszt przygotowania prostego projektu wraz z wykonaniem prototypu biżuterii rozpoczyna się od 300 zł. Oczywiście każdy projekt jest wyceniany indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania, a co za tym idzie realnego czasu potrzebnego na wykonanie projektu. Wszelkie prawa autorskie i majątkowe do wykonanego projektu i prototypu są własnością firmy FOR YOU Biżuteria. O ewentualnym przekazaniu praw decyduje firma FOR YOU Biżuteria po podpisaniu osobnej umowy i wniesieniu dodatkowej opłaty każdorazowo ustalanej indywidualnie. 

Nie wykonujemy podróbek biżuterii markowej, autorskiej. Może ona być jedynie inspiracją do stworzenia całkiem nowego wzoru biżuterii.

 

Złota biżuteria na zamówienie

Zaprojektujemy Twój pierścionek, kolczyki, zawieszkę ...

Stworzymy coś, czego nie mają inni ...

Odnajdź swój styl... Bądź wyjątkowa ...

 


Projektowanie biżuterii

zobacz nasze realizacje:
 

ZŁOTA BIŻUTERIA AUTORSKAProjektowanie biżuterii


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog