» » Razem stwórzmy biżuterię Twoich marzeń

Razem stwórzmy biżuterię Twoich marzeń

Data dodania: 11-10-2016

alt

Zaprojektuj swój pierścionek, kolczyki, zawieszkę ...

 

Stwórz coś, czego nie mają inni ...
 

Odnajdź swój styl...
 

Bądź wyjątkowa ...
 


Która mała dziewczynka nie mierzyła złotego pierścionka mamy wyobrażając sobie, że to jej, zaręczynowy? Przyglądała skrzącym się cyrkoniom, czy rubinom, a w ich błyskach dostrzegała samą siebie, starszą, w białej sukni, wśród tłumu gości? Która wreszcie nie próbowała spojrzeć w przyszłość żeby zobaczyć przyszłego pana młodego, zwłaszcza w momencie gdy trzymał jej drobną dłoń w swojej, patrzył głęboko w oczy, po czym wsuwał na serdeczny palec obrączkę? Chyba większość ze spokojnym sumieniem może się do takich wspomnień przyznać. A skoro kobieta marzy już jako dziewczynka o cudownych zaręczynach, to jako dorosła na pewno te marzenia chciałaby zrealizować. To dosyć istotne uświadomić sobie, że oto los daje przyszłemu małżonkowi niepowtarzalną szansę na spełnienie najskrytszego marzenia damy jego serca. Tę okazję zaś należy wykorzystać, tym bardziej, że wymaga ona naprawdę niewiele wysiłku. Wystarczy podczas jakiegoś spaceru, zupełnie przypadkiem przejść obok wystawy sklepu jubilerskiego, nieco zwolnić kroku i zacząć baczniej obserwować swoją towarzyszkę. Na widok którego pierścionka błysną jej żywiej oczy… czy klasycznego, z żółtego złota, czy może białego? Czy zatrzyma wzrok nieco dłużej na pierścionkach z cyrkoniami w kolorze cytrynu, czy może wolałaby raczej pierścionek bez kamieni? Wystarczy chwila uważnej obserwacji, aby doskonale zorientować się w preferencjach co do wyglądu biżuterii. Drogim paniom należy również udzielić kilku cennych wskazówek – pamiętajcie, że Wasz mężczyzna w rodzajach kamieni szlachetnych raczej nie będzie się orientował, wedle wszelkich statystyk nie ma prawa odróżnić akwamarynu od szafiru, czy oliwinu. Dobrze byłoby więc od czasu do czasu zwrócić uwagę, oczywiście zupełnie przypadkiem, na czyjś pierścionek i pomóc przyszłemu mężowi w staraniach o spełnienie marzeń.

 

 

Przede wszystkim jednak samej zdecydować, co będzie najlepiej przypominało o tej wyjątkowej chwili – chwili zaręczyn. Jaki pierścionek będzie służył nam przez lata i wywoływał uśmiech na twarzy… pełen nostalgii i szczęścia…

 


Jaki będzie najbardziej idealny…

 

Bogata, stale poszerzana oferta FOR YOU Biżuteria zapewnia możliwość wyboru wielu wyjątkowych pierścionków, kolczyków, zawieszek, a także innej złotej biżuterii na zamówienie, wykonanej zarówno w żółtym, białym jak i czerwonym kolorze złota. Wierzymy jednak, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i wiele pięknych, indywidualnych wzorów jest jeszcze do stworzenia.
 

altMarzysz o wyjątkowej biżuterii - daj nam wskazówki a my zajmiemy się resztą.

 

 

Wyślij do nas prosty rysunek, szkic lub zdjęcie wymarzonej biżuterii wraz z informacją z jakiego koloru złota i jakich kamieni ma być wykonana oraz numer telefonu pod którym możemy się kontaktować. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie realizacji indywidualnego zamówienia.

 

 

Razem stwórzmy biżuterię Twoich marzeń.

 


Przejdź do strony głównej